středa 21. května 2014

AutoCAD 360 V3.0 - nová verze mobilního CADu

V nejbližších dnech bude uvolněna aktualizovaná verze mobilního AutoCADu pro tablety a chytré telefony - AutoCAD 360 verze 3.0. Tato aplikace - v základní verzi bezplatná - umožňuje prohlížení, tisk, kótování, připomínkování, sdílení, ale i editaci nebo tvorbu plnohodnotných 2D DWG výkresů. Díky propojení s desktop verzemi AutoCADu je velmi snadné pracovat v terénu se vždy aktuální verzí projektových výkresů - data prohlížet, doplňovat, upravovat.

Verze 3.0 přináší lepší a intuitivnější uživatelské prostředí - počínaje přihlašovacím dialogem, přes správce souborů až po samotné editační prostředí. Kromě toho byl zvýšen výkon serverových komponent AutoCADu 360.

Zjednodušený přihlašovací dialog:

Nové nástrojové panely poskytují více místa pro samotný obsah výkresu:

Inovovaná je i paleta správy hladin výkresu:

Nebo nastavení sdílení DWG dokumentu:

Nový AutoCAD 360 pro iOS a později i pro Android najdete v nejbližších dnech na www.autocad360.com, na AppStore a Google Play, a samozřejmě i na stránkách CAD Studia.

Informace byly poskytnuty Autodeskem exkluzivně pro členy Autodesk Blogger Council. Zajímavé informace k plánovaným novinkám cloud služeb Autodesk 360 přineseme v dalším článku.

Žádné komentáře:

Okomentovat