pondělí 7. září 2015

Eskalace dotazů z diskusí CAD Fóra do Helpdesku

Zákazníci CAD Studia mohou již delší dobu využívat v diskusních fórech na portálu CADforum.cz funkci "ESKALACE" pro snazší přístup k řešení zaslaných dotazů. Tato funkce je nyní přímo propojena s novým Helpdeskem.

Diskusní konference na CADforum.cz (aktuálně 110.436 příspěvků, 64.382 registrovaných z ČR a SR) slouží především pro diskuze a vzájemnou výměnu zkušeností přímo mezi uživateli CAD aplikací (tzv. peer-to-peer). Nenahrazuje zákaznickou technickou podporu poskytovanou firmou CAD Studio prostřednictvím zabezpečeného Helpdesk serveru helpdesk.cadstudio.cz. Je ale faktem, že na řadu technických dotazů položených v diskusním fóru odpovídají kromě pokročilých uživatelů i techničtí specialisté CAD Studia (podle svých časových možností). Pokud tedy jako zákazník CAD Studia zašlete váš dotaz do diskusního fóra a nedostane se vám na něj odpovědi, můžete jej tlačítkem "Eskalovat" snadno přesunout do Helpdesku - nemusíte jej zde tedy zadávat znovu. Zpracování technického dotazu na Helpdesku podléhá jiným pravidlům než na veřejném fóru - na dotaz dostanete vždy odpověď, komunikace je neveřejná a šifrovaná, samotné řešení problému může zahrnovat i zpracování vašich konkrétních zákaznických dat, popř. zapojení podpory Autodesku, a reakční doba se řídí vaší případnou smlouvou technické podpory. Po eskalaci probíhá následná komunikace kolem vašeho dotazu již prostřednictvím Helpdesku.

Pokud jste zákazníkem CAD Studia a u vašich příspěvků se nezobrazuje tlačítko "HD Eskalovat", ověřte prosím, zda ve vašem účtu na CAD Fóru a na Helpdesku používáte stejnou e-mail adresu. Pokud chcete vaše účty sjednotit, kontaktujte nás prosím - nejlépe právě pomocí Helpdesku.

Žádné komentáře:

Okomentovat