úterý 21. června 2022

Co je Holixa?

Název Holixa je obchodní značka softwarových aplikací vyvíjených evropskou společností Arkance Systems. Zahrnuje aplikace vyvíjené v jednotlivých vývojových týmech Arkance Systems po celé Evropě (včetně týmu českého a slovenského).
Projekční a konstrukční řešení přizpůsobená vašim potřebám

S aplikacemi pod názvem "Holixa" se budete setkávat čím dál častěji, protože se na toto jméno změní dlouhá řada aplikací dříve známých pod názvem "CADstudio" nebo "CS", ale i proto, že nijak neutichá vývoj nových CAD/CAM, BIM a PDM aplikací z dílny Arkance Systems a jejich sortiment se tak bude dále rozšiřovat.

Softwarové aplikace značky Holixa jsou vyvíjeny s přihlédnutím k jejich mezinárodnímu využití, a při jejich vývoji jsou aplikovány moderní standardy řízení a kontroly kvality. Jsme autorizovaným vývojovým pracovištěm společnosti Autodesk a patříme i k autorizovaným systémovým integrátorům cloudové platformy Autodesk Forge. Vedle komerčních aplikací vyvíjejí naše týmy i zakázkové aplikace dle zadání konkrétního zákazníka nebo freeware aplikace pro široké využití odbornou veřejností s řad uživatelů produktů Autodesku.

Navrhujeme a vytváříme aplikace nebo doplňkové plugin moduly určené k přizpůsobení, doplnění nebo obohacení funkcí vašeho softwaru tak, aby výsledné řešení bylo dokonale přizpůsobeno vašim potřebám a usnadnilo život uživatelům. Máte-li specifické požadavky na váš CAD, CAM, BIM nebo GIS software, neváhejte se obrátit na společnost Arkance Systems a zadat nám vaše specifikace. Navrhneme vám řešení, které bude plně odpovídat vašim požadavkům. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem aplikací pro AutoCAD, Plant 3D, Civil 3D, Map 3D, Revit, Inventor, Vault, Fusion 360, Forge a další cloudové platformy. Viz přehled aplikací a download.

Většinu našich aplikací nabízíme pro výukové účely zdarma.

Jedněmi z prvních aplikací pod touto značkou jsou BIM aplikace "Holixa T4R" dříve známé jako CADstudio Revit Tools a PDM aplikace "Holixa Publisher4VLT" dříve známý jako CS Vault Publisher.

Žádné komentáře:

Okomentovat