čtvrtek 2. května 2013

Autodesk Exchange Apps v češtině


Řada uživatelů produktů Autodesku využívá při své práci doplňkové nadstavbové aplikace a utility. Ty pomáhají automatizovat často používané kroky nebo doplňují původní návrhovou aplikaci o další funkce. Bohatým zdrojem takovýchto aplikací je i "appstore" firmy Autodesk, plně funkční již pro pro produktovou rodinu 2013 (a nyní 2014) - "Autodesk Exchange Apps". Obsahuje desítky aplikací pro AutoCAD, Inventor, Revit, Vault, 3ds Max a další návrhové nástroje Autodesku. Nabízené aplikace jsou vyvíjené Autodeskem i nezávislými vývojáři z celého světa (řadu aplikací nabízí v Exchange Apps i firma CAD Studio). Exchange Apps obsahuje bezplatné aplikace, zkušební verze komerčních nástrojů i komerční aplikace v cenách od desítek centů do desítek USD. Instalace všech těchto programů je triviální - stiskem tlačítka doplníte další funkce přímo do ribbonu vašeho CADu.

Stránky Autodesk Exchange Apps byly nyní spuštěny i v lokalizovaných verzích a mezi lokalizacemi nechybí ani čeština. Appstore je k dispozici kromě angličtiny a češtiny i v němčině, francouzštině, španělštině, portugalštině, italštině, ruštině, polštině, maďarštině, japonštině, korejštině a čínštině.

Druhou nejstahovanější Inventor aplikací z celého světa jsou CADstudio X-Tools LT:Najděte si užitečné aplikace a doplňky pro váš CAD na apps.exchange.autodesk.com.

Žádné komentáře:

Okomentovat